دیدار مجمع نمایندگان تهران با مردم و مسئولین شمیرانات

به لطف الهی روز گذشته مجمع نمایندگان تهران، توانست با مردم عزیز و مسئولین محترم منطقه یک شمیرانات دیدار داشته و حدود ده مصوبه عملیاتی داشته باشد.

قرار ما ۸ صبح از مجلس شورای اسلامی بود که به همراهی با آقایان یزدی‌خواه، تقی‌پور، خضریان، اقبال شاکری، رضاخواه، شروع شد. هماهنگی‌ها با کمک آقای باقرنژاد دبیر مجمع بخوبی انجام شد.

بین راه آقای رضوانی و حجت الاسلام تقوی هم به کاروان نمایندگان پیوستند. البته آقای آرامی که با منطقه آشنایی خوب داشت و روزگاری فرماندار اسلام شهر بودند حضورشان غنیمت بود.

در این بازدید به شهرک زیتون رفتیم؛ وضع اسفبار مردم که از امکانات ساده زندگی هم برخوردار نبودند، و به حق و حقوق آنها بی توجهی شده، به کمیسیون اصل ۹۰ برای حل مسئله ارجاع داده شد.

نمایندگان مجمع تهران توانستند از مسائل و مشکلات شهرستان شمیرانات با حضور فرماندار محترم و شهرداران شورای شهر اطلاع پیدا کنند و اقامات لازم را صورت دهند. امید که خدمتی به مردم عزیز آن منطقه ارائه گردد.

برای نمایندگان و مسئولین، بودن با مردم فرصت بسیار خوبی است. تا بحال مجمع نمایندگان تهران توانسته با مردم و مسئولان شهرستان تهران، شهرری، اسلام شهر، لواسان، شمیران و… دیدار داشته باشد. الحمد لله.

مرتضی آقاتهرانی – ۱۹ خرداد ۱۳۶۴