کتاب طریق وصال برگرفته از کتاب «المراقبات» تازه‌ترین اثر استاد مرتضی آقاتهرانی، منتشر شد

این کتاب خلاصه‌ای است ازکتاب «المراقبات فی اعمال السنه» اثر گران‌سنگ حضرت آیت‌الله حاج میرزا جوادآقا ملکی تبریزی (ره)

کتاب طریق وصال، تازه‌ترین اثر استاد مرتضی آقاتهرانی ، توسط انتشارات برادرشهیدم منتشر شد. در این کتاب که خلاصه‌ای است از کتاب «المراقبات فی اعمال السنه» اثر گران‌سنگ حضرت آیت‌الله حاج میرزا جوادآقا ملکی تبریزی (ره)، سعی شده است تا با اسلوبی نو، برنامه روز، ماه و سال سالک را تبیین گردد.

در عظمت شخصیت نگارنده این کتاب، حضرت امام خمینی (ره) فرموده‌اند: «ای عزیز! از علمای معاصر، کتب شیخ جلیل‌القدر عارف بالله حاج میرزا جواد تبریزی (قدس سره) را مطالعه نما. شاید إنشاءالله از این تأبی (سرپیچی کردن) و تعسّف (نسنجیده ره پیمودن) خارج شوی.

استاد مرتضی آقاتهرانی در مقدمه این کتاب آورده است: «در این کتاب سعی بر آن بوده است که حساسیت‌های مراقبتی و اعمال شبانه‌روز از قلم نیفتد و امتیاز این نوشته، دسته‌بندی مطالب و در رشته‌ای محکم قرار دادن مباحث برای سهل‌الوصول بودن مراجعه‌کننده است.

این کتاب در ۱۲۸ صفحه و با قیمت ۱۰.۰۰۰ تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است. جهت تهیه این کتاب و همچنین دیگر آثار استاد آقاتهرانی، می‌توانید به نشانی اینترنتی انتشارات برادر شهیدم http://www.b-shahid.com/ مراجعه و یا با شماره تلفن: ۰۹۱۲۷۳۰۶۴۷۰ تماس حاصل فرمایید.

نظر خود را درج کنید