سیاست فرهنگی ما توجه به داشته‌های خودمان است

 

چهارمین روز از نخستین اجلاس رایزنان منطقه‌ای ایران در کشورهای همسایه با حضور تعدادی از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی -نماینده مجلس شورای اسلامی- در چهارمین روز از نخستین اجلاس رایزنان منطقه‌ای ایران در کشورهای همسایه اظهار کرد: به امید اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها نباید نشست و بهترین راه برای تحقق اهداف همکاری با کشورهای همسایه است. برخی داشته‌ها مانند ولایت ریشه‌ای‌اند. اصول را باید جدی بگیرید. او که زیر چتر امام حسین است و کسی که مقابل اباعبدالله می‌ایستد متفاوت از هم هستند.

ایشان همچنین با اشاره به اقدام اخیر جبهه مقاومت اظهار کرد: در ۷۰، ۸۰ سال اخیر چنین اقدامی بی‌سابقه بود و این ساختمان پوشالی و تارهای شیطانی دریده شد. امید است مردم مقاومت کنند و بهتر خود را مقابل شیطان نشان دهند.

وی اظهار کرد: آن چیزی که بتواند حرف آخر را بزند اسلام است. هر جا هر مساله‌ای را نظام با اباعبدالله پیوند زد ماندگاری پیدا کرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس همچنین با تاکید بر تحقق وظیفه دینی و انقلابی گفت: کار فرهنگی زودبازده نیست ولی می‌شود کار کرد که دولت سیزدهم نیز بر این مساله تاکید دارد. در مطالب فرهنگی هم اولویت‌بندی کنید که در فرصت کم امکان تحقق آنها باشد.

منبع: ایسنا

 

مطالب مرتبط
نظر خود را درج کنید