در انتخابات باید همه الگوی راستی، صداقت، ولایتمداری و قانونمداری باشیم

حجت الاسلام و المسلمین مرتضی آقا تهرانی نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه توانای فارس در مورد آخرین اقدامات جبهه پایداری در انتخابات پیش روی مجلس، عنوان کرد: ما هر هفته جلسه داریم و دوستان شورای مرکزی نشست دارند و جریانات روز را دنبال می کنیم. ارتباط‌ جبهه با شهرستان‌ها و در حوزه های انتخاباتی برقرار است.

وی افزود: در شهرستان‌ها گروه‌های مرکزی و استان‌ها نیز فعال هستند. جبهه در استان‌ها و شهرستان‌ها در انتخابات ورود می‌کنند و همین طور با تشکل‌ها و افراد واجد شرایط نیز همراهی دارند.

دبیرکل جبهه پایداری بیان کرد: در جلسات پیش از ثبت نام هم به این نتیجه رسیدیم که از افراد فرهیخته و شایسته دعوت بعمل آوردیم که حضور پیدا کنند و ثبت نام کنند که ثبت نام هم انجام دادند، دوباره به قاعده زمانی ثبت‌نام که نزدیک شویم ثبت نام مجدد خواهند کرد.

حجت الاسلام و المسلمین آقا تهرانی تاکید کرد: ما در جبهه پایداری به دنبال رونق بخشیدن بیشتر و بهتر به انتخابات هستیم، تا که مشارکت و حضور حداکثری مردم را در انتخابات داشته باشیم.

وی یاد آور شد: در جبهه پایداری برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده، در شرایط مختلف به درستی انجام وظیفه کند. به لطف الهی ما همیشه پای کار فعالیت‌ها ایستاده‌ و بر موازین پایدار خواهیم ماند.

دبیرکل جبهه پایداری در پایان خاطر نشان کرد: به همه کاندیداها عرض می‌کنم، که در تبلیغات از تخریب دیگران پرهیز کرده و همه الگوی راستی، صداقت، ولایتمداری، قانون مداری، مردمی بودن، ساده زیستی و اخلاق مداری باشیم.

منبع: فارس

مطالب مرتبط
نظر خود را درج کنید