روایت از اجلاس بین‌المجالس جهانی و حامیان فلسطین

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی روایتی از سفر خود به اجلاس بین‌المجالس جهانی و پرداختن به موضوع مردم مظلوم فلسطین و حمایت‌ها و مخالفت‌ها بیان کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی آقاتهرانی عصر پنج شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اصفهان با اشاره به خاطراتی از شرکت در اجلاس بین‌المجالس جهانی اظهار داشت: در این اجلاس نمایندگان مجلس سراسر دنیا دور هم جمع می‌شوند تا حرف واحدی بزنند.

حجت الاسلام آقا تهرانی با اشاره به جزئیاتی از این نشست گفت: پس از روایت حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به مساجد، مدارس و بیمارستان‌ها توسط خانم اردوغان هیچیک از اعضای جلسه نتوانستن اعلام مخالفتی با وی انجام دهند و جلسه ملتهب شد و همه از این طرح حمایت کردند و از مطرح کردن موضوعات خود صرف نظر کردند.

وی فضا را به گونه‌ای توصیف کرد که حتی نماینده کشورهای دیگر مانند پاکستان می‌گفتند ما موضوعات خود را کنار می‌گذاریم و موافق هستیم که فقط در مورد موضوع فلسطین صحبت شود.

هرکس در هر جایگاهی که قرار دارد باید وظیفه خود را در قبال مردم مظلوم فلسطین انجام دهد و اهالی رسانه هم باید به این فکر کنند که چه می‌توانند برای فلسطین انجام دهند و موضوعاتی مانند چرایی جنگ اعراب و رژیم صهیونیستی و سایر موضوعات را روشن گری کنند.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: هیچکدام از ما نباید بار را روی دیگری بیاندازد، به عنوان مثال در بحث فساد اقتصادی اگر بنده دولت را مسئول رفع این معضل بدانم و دولت نیز این وظیفه را به مجلس محول کند هرگز این معضلات حل نمی‌شود.

منبع: مهر

مطالب مرتبط
نظر خود را درج کنید