تسلیت درگذشت آیت الله عبدالقائم شوشتری

بسم الله الرّحمن الرّحیم
إذا مات العالم ثلم فی الاسلام ثلمه لایسدها شیی

ارتحال عالم جلیل‌القدر، عارف واصل، سالک الی الله تعالی آیت الله حاج شیخ عبدالقائم شوشتری (قدّس سرّه)، موجب تالّم و تأسف گردید.

آیت الله شوشتری طاب ثراه از زمره شخصیت‌های درخشانی بود که عمر شریف و پربرکت خود را در راه کسب علم، تهذیب نفس و تربیت نفوس و خدمت به اسلام و مسلمین سپری نمود.

ایشان گدشته از تخصص در فقه و اصول، در زمینه‌های عرفان، اخلاق، ادیان، مذاهب نیز مطالعه و پژوهش داشته و خود برای اصلاح نفس خویش از محضر اساتید بزرگی چون آیات علامه طباطبایی، بهاء الدینی و بهجت اعلی الله مقامهم بهره ها برده، و برای مدتی در کسوت امامت جمعه درود لرستان و شاهین شهر اصفهان به خدمت نظام و مردم توفیق یافتند و در اخر عمر از اساتید ممتاز خودساخته حوزه علمیه اصفهان بوده، و این روزها در اواخر عمر شریفش به تربیت نفوس مستعده همت می گمارد.

رحلت آن مجاهد عزیز را پیش از همه به محضر مبارک حضرت بقیّه الله الاعظم (ارواحنا فداه)، رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، مراجع عظام و حوزه‌های علمیه تسلیت گفته، و بر بیت مکرم، شاگردان و همه ارادتمندان آن راحل به آستان مبارک الهی شکیبایی طلب کرده، و از خداوند متعال بر ایشان غفران و رفعت درجه مسئلت دارم.

حشره الله مع اولیائه الکرام، و اسکنه بحبوحات جناته.

مرتضی آقاتهرانی
۳ اسفند ۱۴۰۲

#مرتضی_آقاتهرانی
#پیام_تسلیت
@AGHATEHRANI_IR

مطالب مرتبط
نظر خود را درج کنید