معرفی نامزد اصلح در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳

با سلام خدمت مردم شریف ایران اسلامی

سلام بر امام عزیز سلام الله علیه که پس از ۴۷ روز از پیروزی انقلاب همه مردم را به پای صندوق های رای دعوت فرمود، و طی چهاردهه بیش از چهل انتخابات داشته ایم، یعنی سالی یکبار که این رویه حضور مردمی در دنیا بی سابقه است. در هر حال، انتخابات سرنوشت کشور را تغییر می دهد.

درک درست، حضور به موقع مردم ما و همراهی آن ها با مقام امامت وحدت و قدرتی را رقم زده که انقلاب ما را از مرزها گذرانیده و جهانی کرده، و ادامه انقلاب را نیز این همراهی و وحدت ممکن ساخته است.

بر خود لازم می بینم که از حضور ۶ نامزد محترم در انتخابات ریاست جمهوری تشکر کنم، ولی بین همه عزیزان صالح، باید اصلح را شناخت، و او را معرفی و از او تبلیغ کرد، تا ان‌شاءالله با رأی بالایی به عنوان منتخب مردم، مسئولیت دولت چهاردهم را عهده‌دار شود.

درباره اصلحیت این عزیزان باید دقت کافی داشت و دانست که قبولی یک نفر، نه رد دیگران است و نه توهین به دیگری.

با توجه به رهنمودهای سازنده امامین انقلاب و طرح حدود ۵۰ شاخص درباره شناخت ریاست جمهوری می‌توان نامزد اصلح را از دیگر نامزدهای محترم ممتاز یافت.

در جمع پس از مطالعه درباره نامزدها، برنامه های انتخاباتی، سوابق فعالیت‌ها، کنش‌های عزیزان و بنا بر بیان حضرت علامه مصباح (ره) که «آقای جلیلی در اصول و مبانی ضعفی ندارد.» بر این جهت قاطع شده‌ام که جناب آقای دکتر سعید جلیلی نامزد اصلح در بین نامزدهای محترم این دوره از انتخابات ریاست جمهوری هستند، و امیدوارم که ایشان بتوانند راه و مسیر شهید خدمت، حضرت آیت‌الله دکتر سیدابراهیم رئیسی رحمه‌الله‌علیه را ادامه داده و آن را به کمال برسانند.

و السلام علی عبادالله الصالحین
مرتضی آقاتهرانی
۲ تیر، ۱۴۰۳

مطالب مرتبط
نظر خود را درج کنید