امیدوارم انتخابات مرحله دوم بسیار خوب و باشکوه برگزار شود

????خداوند را شاکریم که مردم ما تا این حد توجه دارند و حساسیت جدی نسبت به مقوله‌های مهمی چون انتخابات دارند.

????افتخار می‌کنیم که در دنیا نسبت به سایر کشورها بیشترین انتخابات را داشته‌ایم و حتی بسیاری از کشورهایی که خیلی ادعای پیشرفت می‌کنند، هیچ کدام به اندازه ما انتخابات نداشته‌اند. حضور مردم پای صندوق‌های رأی نشان‌دهنده آن است که انقلاب ما به واقع مردمی است.

????در این شرایط باید حواس‌مان کاملاً جمع باشد که دشمن همواره و در وهله اول در این فکر است که اولاً مردم ما پای صندوق‌های رأی حضور پیدا نکنند، و حضور آنان در عرصه‌هائی چون انتخابات، باشکوه نباشد، و در مرحله بعدی آن که مردم در انتخابات‌ به فرد اصلح نرسند. نتیجه آن که باید این موضوع را مدنظر داشت که هم حضور در انتخابات پرشور باشد و هم فردی اصلح را انتخاب کرد.

????با توجه به اینکه انتخابات ریاست جمهوری به دور دوم کشیده شد، انتظار از مردم آن است که با وحدت و هماهنگی بیشتری در عرصه انتخابات حضور پیدا کنند.

????امیدوارم انتخابات مرحله دوم بسیار خوب و باشکوه برگزار شود، و ان شاءالله مردم در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری مشارکت بالاتری داشته باشند و بهتر حضور پیدا کنند و نکته مهم دیگر آن است که مردم توجه کنند و فرد اصلح را در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری انتخاب کنند.

????همان طور که قبلاً گفته شد آقای جلیلی را برتر می‌بینم، چون برنامه اقتصادی و حل مشکلات جامعه را تدوین کرده و پای‌‎کارتر است.

نظر خود را درج کنید