جبهه انقلاب برای تبلیغ داوطلب اصلح تلاش کند

بجنورد- رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به لزوم اتحاد جبهه انقلاب در انتخابات، گفت: باید تمام توان جبهه انقلاب را به میدان بیاوریم تا فرد اصلح به مردم شناسانده شوند.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی آقا تهرانی شامگاه شنبه در جمع حامیان آیت‌الله رئیسی در خراسان شمالی اظهار داشت: انسان حق انتخاب دارد و امام راحل این ویژگی انسان را در ایران احیا کرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امام (ره) میدان را برای انتخاب ایرانیان باز کرد و این اتفاقی است که در دوران انبیا هم حاصل نشده بود.

وی افزود: نماینده مجلس و رئیس جمهور فردی است که شما او را انتخاب می‌کنید و این حق انتخاب به برکت نظام اسلامی حاصل شده است.

حجت الاسلام آقا تهرانی با اشاره به اینکه مردم باید حواسشان به انتخاب‌ها باشد گفت: بهترین منابع طبیعی، جنگل‌ها، ثروت‌های مادی، منابع انسانی و معنوی به اضافه مردم را در کشور داریم و این وضعیت اقتصادی کشور است.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از افرادی که هنوز هم به ارتباط با غرب به عنوان بزرگ‌ترین راه نجات اقتصاد کشور می‌نگرند، گفت: اگر انتخاب‌ها درست بود و ما به وظیفه تبلیغی خود درست عمل می‌کردیم، سکولارها نمی‌توانستند سکان کشور را به دست بگیرند.

وی اضافه کرد: انتخابات شب قدر مردم ایران است. رأی ندادن افتخار نیست و اگر فردی در گذشته با رأی و انتخاب توانسته زمام دولت را به دست بگیرد و کار نکند، نباید ما با رأی ندادن دوباره این فرصت را از دست بدهیم.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: اصل اسلامیت نظام به ولایت و فساد ستیزی است و آیت‌الله رئیسی نه تنها اهل فساد نیست که فساد ستیز هم هست.

وی افزود: وی یک عنصر مردمی و انقلابی است که برای همه مشکلات مردم و حتی بهشت و سعادت مردم هم برنامه دارد.

حجت الاسلام آقا تهرانی ادامه داد: آیت‌الله رئیسی اصلح است و این اصلحیت در تمام شئون اخلاق و زندگی او مشخص است. در دوران مدیریت در آستان قدس با همه سلوک معنوی توانست نعمت رضوی را در خدمت جامعه قرار دهد؛ آیت‌الله رئیسی به هیچ وجه به آقازاده‌ها باج نمی‌دهد و این یک فرصت برای مدیریت کشور است.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از انفعال وضعیت تبلیغات در شهرها گفت: باید برای نامزدها تبلیغ کنیم و به واقع هر خانه را یک ستاد کنیم. باید همه توان جبهه انقلاب را به میدان بیاوریم. از این فرصت و اعتبار باید برای نظام استفاده کرده و کاری کنیم امام عصر (عج) از ما خشنود باشد.

وی افزود: امروز به برکت مقاومت اسلامی، نظام ما هر روز قوی‌تر از گذشته شده و ناتوانی اسرائیل در جنگ اخیر نمونه‌ای از قدرت دنیای اسلام بود. انتخاب اصلح می‌تواند این قدرت را چند برابر کند.

آقا تهرانی در پایان با اشاره به لزوم رسیدن به کاندیدای واحد در جبهه انقلاب گفت: اینکه افراد برنامه‌هایشان را بگویند و به مردم عرضه شوند خوب است ولی باید در نهایت با یک فرد واحد در صحنه باشیم تا مردم لذت انتخاب اصلح را بچشند.

مطالب مرتبط
نظر خود را درج کنید