مسئولان در دولت بدانند، حل تمام مشکلات در گرو ارتباط با غرب نیست!

ملت ایران همواره با دفاع از نظام و انقلاب خویش در تمامی عرصه‌ها به میدان آمده‌اند.

حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: ملت ایران همواره با دفاع از نظام و انقلاب خویش در تمامی عرصه‌ها به میدان آمده‌اند.

آقاتهرانی ادامه داد: ولایت‌مداری مردم ایران اسلامی یک ویژگی منحصر به‌فرد است که پشتوانه نظام اسلامی نیز همین مردمی بودن آن است.

وی با اشاره به ایستادگی مردم استان کرمانشاه در دفاع از اسلام و انقلاب، بیان داشت: این خطه یادآور حماسه‌آفرینی جوانان غیوری است که جان خود را برای دفاع از مملکت و اعتقادات خویش فدا کردند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با دعوت نماینده مردم قصرشیرین در مجلس برای حضور در یادواره شهدای سرپل‌ذهاب به غرب کشور سفر کردم، گفت: بسیار خوشحالم که به این منطقه پا گذاشتم.

وی، صداقت مسئولان در پاسخ‌گویی به مردم را مورد تاکید قرار داد و گفت: مسئولان باید همواره با مردم روراست باشند تا همیشه از حمایت و پشتوانه مردمی برخوردار باشند.

آقاتهرانی، اقتصاد مقاومتی را نسخه شفابخش وضعیت اقتصادی کشور بیان کرد و افزود: اقتصاد مقاومتی به معنای اتخاذ بهترین تصمیمات برای حل مشکلات اقتصادی کشور و براساس بهترین روش‌هاست.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی دست‌اندرکاران سه قوه را ملزم به تلاش برای محقق شدن سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری دانست.

وی دل‌خوش بودن به ارتباط با غرب برای حل تمامی مشکلات را فکری نادرست توصیف کرد و گفت: مسئولان در دولت باید بدانند حل تمام مشکلات در گرو ارتباط با غرب نیست.

آقاتهرانی با تأکید بر اینکه کشورهای غربی قادر به حل بسیاری از مشکلات خود نیستند، گفت: تمام پیشرفت‌های ملت ایران در شرایط سخت، تحریم و تکیه بر توان داخلی حاصل شده است.

منبع : خبرگزاری فارس

مطالب مرتبط
نظر خود را درج کنید